0530 973 41 41
info@trustee.com.tr

İş Akış Programı

İş Akış Programı, Yazılımı

İş Akış Programı ve Yazılımını kullanan kamu ve özel kuruluşların sayısı her geçen gün sunduğu bir çok avantaj nedeniyle artış gösteriyor. Firmamızın ürettiği web tabanlı iş akış yazılımları ile müşterilerimizin daha hızlı ve daha verimli çalışmasını sağlıyoruz. Güncel kodlama dilleri ile sunduğumuz modüller güvenli altyapısı ile oluşabilecek sorunların da önüne geçiyor. Ölçüm ve analizler belirlenen periyotlar ile ilgili kişilere mail yoluyla ulaştırılabiliyor. Planlama toplantıları öncesinde tüm verilerin el altında hazırda olması zamandan büyük oranda tasarruf sağlıyor. Her iş akışına adapte edilebilen programın iş modeline özel hatırlatmalar eklenebilmesi işlerin zamanında eksiksiz tamamlanmasına sağlamasına da olanak sağlamakta.

İş Akış Programı Avantajları

İş Akış Programı ve Yazılımı her iş modelinde farklı avantajlar sunuyor. Genel olarak sağladığı yararları görebilmek mümkün ancak web tabanlı iş akış yazılımı özgünleştirilebilmekte.

  • İhtiyaç anında tüm formlar kategori düzeni ile düzenli,
  • İşletmenize özel iş akış şekli,
  • Toplu tarama ve görüntüleme işlemleri,
  • Evrakların tüm dosyalama işlemleri,
  • TSE13298 standardında resmi yazışma yapabilme kabiliyeti,
  • Yazışmaların sisteme otomatik kaydının yapılması

Elektronik imza desteğiyle artık işler daha hızlı ve daha kolay. Yasal düzenleme ile getirilen E-İmzanın en büyük avantajı ıslak imza ile aynı hukuki geçerliliğe sahip olabilmesi. E-İmzanın taklidi mümkün olmayıp son derece güvenli olması da dolandırıcılıktan ve oluşabilecek bir çok sorunun önüne geçiyor. E-imza hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilmek için https://trustee.com.tr/mobil-imza-e-imza-kep/ ilgili yazımızı okuyabilirsiniz.

Evraklarınız ve formlarınız ihtiyacınız olduğu her an kategori düzeni ile ulaşılabilir. Doldurulması zorunlu alanları belirleyebilir ve kayıt sırasında unutulan alanların eksiksiz doldurulması sağlanabilir.

Toplu tarama ve görüntüleme işlemlerini İş Akış Sistemi üzerinden rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Fiziki ortamda sakladığınız evraklar herhangi bir nedenle kaybolabilir ya da resmi geçerliliğini yitirecek oranda zarar görebilir. Ancak sistemde kayıtlı evraklarınızı artık asla kaybetmeyeceksiniz. Yoğun seyahat programında yanınızda evrak taşımak zorunda değilsiniz. İnternetin olduğu her ortamda şirketinizin tüm evrak arşivine ulaşabilirsiniz. Evraklarınızı ayrıca mobil cihazınıza indirebilir ve whatsapp, e-posta gibi çeşitli ağlarla ilgili kişilere yönlendirebilirsiniz.

İşleri kolaylaştıran en önemli noktalardan birisi ise takip sistemi. Evraklarınızın takibini ve yapılması gereken işlemleri rahatlıkla takip edebilirsiniz. İş Akış Yazılımı ile personellerinizi ilgili evraklar üzerinde görevlendirebilirsiniz. Bu sayede evraklar üzerinde yapılacak havale, iptal, iade, tahsilat ve aklınıza gelebilecek iş modelinize uygun tüm işlemleri takip edebilirsiniz. Görevlendirdiğiniz personelin işlemi tamamlandığında size bildirim düşmesini sağlayarak anında atılan her adımdan haberdar olabilirsiniz.

Satış ekibinin performansını takip etmek en can alıcı ve disiplin isteyen noktalardan biri. Satış motivasyon işidir. Ekibinizin motivasyonunu takip etmek oldukça zor olabilir. Sistem üzerinden yeni müşterilerinizin sayısı ve var olan müşteriler ile görüşmelerin özetine ulaşabilirsiniz. Performansı düşük ekip üyelerini belirleyebilir ve performansını arttırmak adına motivasyon programlarına dahil edebilirsiniz. Günlük yapılan aramaların ve ziyaretlerin ölçümlerini yaparak oluşabilecek sorunların önüne geçebilir ya da oyuncu değişikliği yapmak isteyebilirsiniz. Ayrıca müşteriler ile görüşmeler neticesinde şirketinizin eksiklerini ve müşteri taleplerini özet olarak inceleyebilir ve iyileştirmelerini bu yönde rahatlıkla düzenleyebilirsiniz.

Çeşitli sektörlerden bir çok firmaya hizmet vererek iş akış yazılımının sunduğu avantajlar özellikle kulaktan kulağa dolaşarak daha da popüler hale gelmektedir. Kurulum aşamasında seçilebilen ek modüller ve paket geliştirme sayesinde her an geliştirilebilir bir altyapıya sahiptir. Uzman ekibimizden programla alakalı tüm sorularınıza cevap alabilir uygun olduğunuz anda ofisimizde konuk edebiliriz.

Etiketler: İş Akış Programı, İş Akış Programı Yapan Firmalar, İş Akış Yazılımı,