0530 973 41 41
info@trustee.com.tr
Ürün İnceleme, Demo Kullanımı
  • TRUSTEE ürünlerinin genel özelliklerine sitemizin ilgili tanıtım sayfalarından erişebilirsiniz. DEMO kullanıcı girişi yaparak modül ekranlarında gezinti yapabilir veya detaylı olarak incelemek istediğiniz özellikleri bizimle iletişime geçerek canlı sistem üzerinde deneyebilirsiniz.
İhtiyaç Analizi
  • Ürün maliyetini doğru bir şekilde hesaplamak için kısa bir ihtiyaç analizi tavsiye edilmektedir.
  • Kullanıcı sayınıza göre sadece ihtiyacınız olan modülleri seçmek ve ihtiyaç olması durumunda lisans artırımı yapmak sıkça tercih edilen bir yöntemdir. TRUSTEE kullanımına en küçük modelle başlayıp daha sonra paketi dilediğiniz gibi genişletebilirsiniz.
Teklif Alma
  • TRUSTEE lisans alımları doğrudan üretici olan GSOFT Ltd. Şti. firması veya GSOFT çözüm ortağı olan farklı dağıtıcılar üzerinden yapılabilir.
  • Son kullanıcı fiyat listesi https://www.trustee.com.tr adresinde belirli periyotlarla (TL) olarak yayınlanır. Yayınlanan liste TRUSTEE ürünlerinin satış fiyatı üst limitini belirlemektedir. Farklı bölge ve dağıtıcılarda farklı indirim oranları uygulanabilir.
  • Tek kullanıcı, mikro, küçük, orta, standart ve kurumsal şeklinde işletmelerin ihtiyacına göre boyutlandırılmış farklı ölçekler söz konusudur. Ölçek boyutu ürün özelliklerini ve modül seçimlerini etkilemez. Bu özellikler tüm ölçekler için aynıdır. Ancak bazı ölçeklere yönelik çeşitli kampanya ve indirim oranları uygulanabilmekte, donanım ile birlikte satışı yapılabilmekte veya birden fazla sunucu üzerine (cluster) kurulum opsiyonu belirlenebilmektedir.
  • Doküman Yönetim Sistemi (DM) modülü için belirlenen kullanıcı sayısı işletmenin hangi ölçek bandına girdiğini belirler ve temel kullanıcı sayısı olarak değerlendirilir. Diğerleri ise ek modül olarak ifade edilir. Bu nedenle ilk olarak DM kullanıcı sayısı ve daha sonra diğer modüllerin kaç kullanıcılı olacağı belirlenmelidir.
  • TRUSTEE tek kullanıcı olarak kişisel bir bilgisayarda kullanılabileceği gibi çok büyük kurumsal yerlerde birden fazla sunucu sistemi üzerinde -cluster- olarak ta çalışabilir. Tek sunuculu sistemlerde cluster birim fiyatı uygulanmaz. 2 veya daha fazla uygulama sunucusu varsa proje bedeline ek olarak her bir sunucu için cluster birim fiyatı uygulanır. (Bu tip ortamlarda bazı yönetimsel modüller cluster modunda çalışmaktadır).
  • Teklif bedeli, lisans fiyatı ve proje/eğitim fiyatının toplanması ile elde edilir. Lisans fiyatı her bir modülün aktifleştirileceği kullanıcı sayısı ile modül birim fiyatının çarpılması ile hesaplanır. Eğitimler ve varsa ek proje çalışmaları ise adam-gün olarak hesaplanır.